Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

IObit Driver Booster
Bilgisayar Sürücü Güncelleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Oldukça kullanışlı ve kaliteli olan IObit Driver Booster programı sisteminiz için gerekli hizmetlerden biridir. 

Bilgisayarınızda güncel sürücüleri takip etmekte zorlanıyorsanız IObit Driver Booster programı bu işi sizler için kolaylaştırıyor. Kullanıcılarına pek bir iş bırakmadan program bilgisayarınıza uygun driverları kendisi bularak kurma işlemini tamamlıyor. Ayrıca oyunlar için, iş için yada diğer multimedya işlemleriniz için kullandığınız sürücülerin en iyi şekilde yüklendiğinden emin olabilirsiniz. 

Herhangi bir sorun ile karşılaştığı zaman eski sürücülere dönme desteği ile kullanırken çekinmeyeceğiniz bir program olup güvenilir hizmet sunuyor.. 

Güncel online veritabanı dışında veri kurtarma için destek sunmaktadır. Harici cihazlar için sürücü desteği sunan IObit Driver Booster programı Windows 10 için de desteğini esirgemiyor.

Basitlendirilmiş sürücü kurulum adımları bulunduran program sürücüleri kurarken bir şekilde sisteminizde bir hata meydana gelirse hatayı geri almak adına eski sürücüye geri dönerek gelişmiş seçenekler sunuyor. 

Eğer sizde bilgisayar bakımını yapmak ile uğraşmak istemiyor işlemleri otomatik hale getirmek istiyorsanız IObit Driver Booster programını sitemizden güvenli bir şekilde edinebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.0.163
BOYUT
968
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,454
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.