Aşk Mesajları & Aşk Sözleri

Aşk Mesajları & Aşk Sözleri

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone için Hazır Aşk Mesajları ve Sözleri Uygulaması

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan Aşk Mesajları & Aşk Sözleri uygulamasıyla en iyi aşk sözlerine ulaşabilirsiniz. Ünlü şairlerin sözlerine de yer veren Aşk Mesajları & Aşk Sözleri uygulamasındaki mesajlar sayesinde sevdiğiniz kişilere özel süprizler yapabilirsiniz. Şiir yazmak gibi bir yeteneğiniz yoksa ama onun için güzel kelimeler yanyana getirmek istiyorsanız onun gönlünü hoş tutmak için Aşk Mesajları & Aşk Sözleri uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Uygulama içerisinde 100 farklı dilde Seni Seviyorum demenin karşılığı her ne kadar yer alıyor olsa da siz ona yürekten bir kere söyleseniz de hoşuna gider farklı dilde de. Gönülden olsun da dilin ne önemi var ki şunun şurasında? Yine de sevdiğinizi mutlu etmek için 100 farklı dilde seni seviyorum diyebilirsiniz. 

Aşk mesajları yada sözleri konusundaki eksikliğinizi bu uygulamayla giderebilirsiniz. Aşk Mesajları & Aşk Sözlerini arkadaşlarınızla WhatsApp, SMS, Twitter, E-posta, Facebook üzerinden kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Dilerseniz kopyalama özelliğini de kullanabilirsiniz. Eğer sizde sevdiklerinize güzel sözlerle süpriz yapmak istiyorsanız Aşk Mesajları & Aşk Sözleri uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,650
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?