Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

ElfYourself

reklam

iOS İçin Dans Ettiren Uygulama

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan ElfYourself uygulamasını kullanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Kendinizi ve 4 arkadaşınızın fotoğrafını ekleyerek hep birlikte dans etme heyecanı yaşayabilirsiniz. En fazla 5 kişinin fotoğrafını eklemenize ve arkadaşlarınızla birlikte elf olup belirli bir senaryo dahilinde farklı dans figürleri ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. 

Oldukça eğlenceli bir uygulama olup figürleri ekleyerek daha hoş görünmesini sağlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla aşırı eğlenebileceğiniz komik videolar oluşturmak için ElfYourself uygulamasını denemelisiniz. Dilerseniz uygulama ile hazırlamış olduğunuz eğlenceli videonuzu Facebook üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz gibi e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. 

Ayrıca dilerseniz ElfYourself uygulamasında videolarda kullanacağınız kişilerin resimlerini hızlı bir şekilde çekerek videonuzu hazırlayabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama içerisinde çeşitli dans stilleri de yer alıyor. Dilerseniz bu stilleri satın alarak daha farklı eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz. Tek başınıza yada arkadaşlarınızla birlikte komik videolar oluşturmak istiyorsanız ElfYourself uygulamasını iOS cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.4.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,374
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.