Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Grab for Instagram
iPhone ve iPad için Instagram Fotoğraf Video İndirme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış Grab for Instagram uygulaması sayesinde Instagram üzerinde bulunan fotoğraf ve videoları kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup Instagram video indirme ve fotoğraf indirme konusunda size yardımcı olmaktadır. Genelde internet bağlantı problemi yaşayan kullanıcıları için hazırlanmış uygulama ile fotoğraflara yahut videolara bakmak için tekrar Instagram'a girmenize gerek yok.

Fotoğrafları ve videoları cihazınıza kaydedip kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Farklı Instagram hesabları girebilir  konumları ve kullanıcıları arayabilirsiniz. İndirmek istediğiniz fotoğrafları ve videoları tam ekran modunda görüntülemeniz mümkün. Aynı zamanda Instagram'da popüler olan fotoğrafları da görüntüleyebilir dilerseniz kaydedebilirsiniz.

Uygulama içerisinde kullanınca aramaları yapabilir fotoğrafları ve videoları kolay bir şekilde görüntülememiz mümkün. Instagram üzerindeki gezintiye keyifli hale getirmek için kullanabileceğiniz ve içerikleri kolay bir şekilde kayıt edebileceğiniz bu uygulamayı denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
2.4.8
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,426
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.