iMyfone D-Back

iMyfone D-Back indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iOS için Silinen Dosyaları ve Mesajları Kurtarma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış iMyfone D-Back programı sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda silinen veri kurtarabilirsiniz. Silinen fotoğrafları, videoları, smsleri, rehberi, sohbetleri geri yükleyebilirsiniz. Tabii bununla birlikte jailbreak gibi işlemlerin tamamlanaması durumunda silinen önemli verileri de kurtarmanıza imkan sağlamaktadır. 22'den fazla dosya türünü desteklemektedir. 

İçerisinde 4 farklı kurtarma modu bulunduran iMyfone D-Back programı iPhone ve iPad cihazlarında yanlışlıkla silinen verileri kurtarma konusunda oldukça etkileyicidir. Sadece yanlışlıkla silinen dosyaları değil aynı zamanda herhangi bir hasar sonrası silinen dosyaları da kurtarmanıza yardımcı olmaktadır. 

iCloud ve iTunes yedeğinizi seçmeniz durumunda kurtarılan dosyalar listelenmektedir. Recover butonuna tıkladığınız zaman verileriniz kurtarılmaktadır. 3. parti uygulamalar yani WeChat, WhatsApp, Skype mesajları ve eklerine ulaşmanıza da yardımcı olmaktadır. Eğer sizde erileri kurtarmak için etkili bir programa gerek duyuyorsanız iMyfone D-Back'i mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,089
HEMEN İNDİR (22.46 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?