MindMetro Meditation Music indir
MindMetro Meditation Music

MindMetro Meditation Music indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iOS için Rahatlatıcı Müzikler Uygulaması

İçinize huzur getirecek rahatlatıcı müzikler dinlemeye ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz MindMetro Meditation Music uygulamasıyla meditasyon yapabilirsiniz. Uykusuzluk, huzursuzluk ve diğer belirtilerde müzik dinlemek eğer sizi rahatlatıyorsa bu uygulama size bu konuda yardımcı olacaktır. Konsantre olabileceğiniz müzikler bulunduran uygulama farklı müzik stilleriyle rahatlama duygusu verecektir. Sezgi geliştirmek, meditasyon, konsantre, meditasyon, dinleyici yardımcı seslere ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Yorgun ve sıkıcı bir günün ardından yahut kafanızı dinlemek istediğiniz zamanlarda yardımcınız olacaktır. MindMetro Meditation Music uygulaması günün koşuşturmacasından vücudunuzu kaldıracak halde bile değilseniz bu uygulama içerisinde yer alan müzikler sizi rahatlatacak niteliğe sahip.

Ücretsiz olarak sunulan MindMetro Meditation Music uygulamasının arayüzü ise oldukça güzel bir şekilde dizayn edilmiş. İçerisinde yer alan müziklerden istediğinizi seçebilirsiniz. Kendinize ait bir profil oluşturabilir ve müzik listenizi oluşturabilirsiniz. Eğer sizde rahatlatıcı müzikler dinlemek istiyorsanız mutlaka MindMetro Meditation Music uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
7.0.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,575
HEMEN İNDİR (40.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?