tubidy indir
tubidy

tubidy indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Müzik Video indirme Uygulaması

Müzik ve video arşivinizi yeniden yapılandırmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Tubidy uygulamasıyla müzik indirme işlemini hızlı bir şekilde yapabildiğiniz gibi video indirme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup sevdiğiniz müzikleri bir araya getirmenize imkan sağlamaktadır.

Ayrıca müziklere kolay bir şekilde erişim sağlamanız da mümkün. iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama son derece anlaşılır bir arayüze sahiptir. iPhone ve iPad kullanıcıları tarafından sevileceğine inandığım Tubidy uygulaması favori müzik formatlarında müzik indirme işlemlerinizi en kolay hale getirmektedir. 

Video ve müzikleri indirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olup iOS için hazırlanmıştır. Android için Tubidy uygulaması yoktur. iOS cihazınıza video ve müzik indirmenize imkan sağlayan uygulama aracılığıyla oynatma listeleri de hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel yeni müzikler keşfetmeniz de mümkün. Hazırlamış olduğunuz çalma listesini dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. 

Genel olarak başarılı bir yapıya sahip geniş çaplı özellikler bulunduran Tubidy uygulaması başarılı bir video ve müzik istemcisi olup kullanmanızı tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
1.4.8
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
20,565
HEMEN İNDİR (31.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Yeni müzikler keşfedebilirsiniz.
  • Oynatma listelerimizi arkadaşlarımızla paylaşabilirsiniz.
  • Bu parçalar ile oynatma listeleri hazırlayabilirsiniz.
  • Favori parçalarımızı dinleyebilir ve indirebilirsiniz.
  • Sade ve kullanışlı arayüze sahip