Music Memos

Music Memos indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Müzik Oluşturme Düzenleme Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Music Memos uygulamasıyla müzikal fikirlerinizi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz. Akustik gitar, piyano ve diğer müzik enstrümanlarını kullanan kullanıcılar müzik aleti ile tüm herşeyi kaydetmenize imkan sağlamaktadır. 

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazınız üzerinde kullanabileceğiniz Music Memos uygulaması akorları algılayabilmektedir. Son derece basit bir arayüze sahip olan Music Memos uygulaması iOS genelinde güvenli ve kullanılabilir. 

Türkçe dil desteği sunulan Music Memos uygulaması kullanım açısından oldukça basit. Kendi özel kütüphanenizi oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. 

Şarkı sözlerini kaydetmenize, düzenlemenize ve hızlı bir şekilde paylaşmanıza imkan sağlamaktadır. iPhone cihazınızda kaydetmiş olduğunuz parçanızı iPad cihazınızda düzenleme işlemine devam etmenize imkan sağlıyor. Bu özelliği tamamen iCloud Drive özelliğine borçluyuz. Ayrıca çalınan parçaları otomatik olarak analiz etmenize imkan sağlamaktadır. Etkileyici özellikleri bulunan Music Memos uygulamasını iPhone ve iPad cihazınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,614
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?