Wattpad

Wattpad indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için Kitap Okuma Yazma Uygulaması

E-kitap olmasıyla birlikte içerisinde bulundurmuş olduğu özelliklerle ön plana çıkan mükemmel bir uygulama desek fazla abartmamış oluruz. Piyasanın en iyi uygulamalarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Okumak istediğiniz kitap için arama yapabilirsiniz. Çevirimiçi olarak beğendiğiniz hikayelere oy verip diğer kullanıcılarla birlikte yorumlayabilirsiniz. 

Geniş bir kitap desteğiyle gelen Wattpad uygulamasıyla gizli yazarları da keşfedebilirsiniz. Kitap okuyabildiğiniz gibi kitap mobil cihazınız üzerinden kitap yazabilirsiniz. Kitapları kapaklarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Öncelikle hoşunuza gidebilecek hikayeleri sıralayan uygulama içerisinde kategoriler bulunuyor. Kitap kategorilerinden kendinize uygun olanı seçip o kitapları okuyabilirsiniz. Ama diyorsanız ki okur değilim aynı zamanda yazabilirim de o zaman içerisinde bulunan oluştur bölümü tam size göre.

Hikayenizin başlığını yazdıktan sonra içeriğini ve kategorisini seçip yayınlayabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz hikayeye bir kapakta ekleyebilirsiniz. Açılır sekmesini seçtikten sonra hikayenizi görüntüleyebilirsiniz. Kullanım açısından kolay olmasıyla her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Romantik, klasik, bilim-kurgu, polisiye, macera gibi kategorilerden birini seçerek okumaya başlayabilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Wattpad uygulamasıyla hem okuyabilir hemde yazar olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
6.7.8
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
5,500
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?