IOzone Filesystem Benchmark

IOzone Filesystem Benchmark

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Dosya Sistemi Karşılaştırma Programı

IOzone Filesystem Benchmark programıyla sisteminizdeki sürücüleri ve dosya sistemlerini karşılaştırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz IOzone Filesystem Benchmark prgramıyla size uygun dosya sistemini bulabilirsiniz. Sisteminizdeki sürücüleri ve dosya sistemlerini karşılaştırabileceğiniz başarılı bir test programı olup açık kaynaklı olarak sunulmaktadır. Bu sayede birçok istatiksel bilgiye de hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Dosya sistemleri arasında belirli kriterlere göre karşılaştırmalar yapabileceğiniz sonuçlarını da grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz. Açık kaynaklı olarak geliştirilmiş olan program sayesinde birçok işletim sistemi üzerinde dosya sistemlerini kolay bir şekilde karşılşaştırmanız da mümkün. 

Geniş bir analiz yapmanıza ve sonuçlara göre değerlendirmeler uygulamanıza imkan sağlayan IOzone Filesystem Benchmark programı ile bilgisayarınızın I/O performasını görüntüleyebilirsiniz. Programı ile bilgisayarınızda çalıştırarak en uygun dosya sistemini öğrenebilir ve daha fazla performans elde etmeniz de mümkün. Ücretsiz olarak Windows bilgisayarınıza indirebileceğiniz IOzone Filesystem Benchmark programı ile dosya sistemleri arasında belirli kriterlere göe karşılaşmalar yapabilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
3.414
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,324
HEMEN İNDİR (7.72 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?