Iron Snout indir
Iron Snout

Iron Snout indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Ücretsiz Dövüş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Iron Snout oyununda aç kurtlara karşı hayatta kalma mücadelesi veriyoruz. 

Eğlenceli ve basit bir oynanışa sahip kısa süre içerisinde bağımlılık yaptıran Iron Snout oyununda canlı grafikler yer alıyor. Göze hoş helen eğlenceli grafikleri ile ön plana çıkan Iron Snout oyununda kısa bir süre ilerleyip aç kurtlarla karşılaşıyoruz. 

Iron Snout oyununda ormanda tek başına gezen bir domuzun kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Kahramanımız ise bana birşey olmaz ya diyerek çıktığı bu yolculukta aç kurtlarla karşılaşıyor. Aç kurtlara yem olmamak için zorlu bi mücadeleye atılıyoruz. 

Iron Snout oyununda kahramanımıza bu mücadelesinde yardımcı olmak için elimizden geleni yapmanız gerekiyor. Tekmeleri ve yumrukları kullanarak kurtları pataklamanız gerekiyor. Yoğun aksiyon içerisine atladığımız Iron Snout oyununda kahramanımızla kurtlara karşı mücadele verirken kombolara yaratabiliyor ve seri bir şekilde tekmelerinizi sıralamalısınız. 

Kurtlardan düşen diğer silahları kullanabiliyor yahut kurtlardan düşen uzuvları fırlatabiliyorsunuz. 

Oyunda kurtlar size saldırırken farklı yollar deneybiliyor, kimi kurtların roketler üzerinde süzüldüğüne de şahıt olabiliyorsunuz. 2 boyutlu grafiklerle karşımıza çıkan Iron Snout oyunu eski versiyon bilgisayarlarda bile oynanabilir. Eğer sizde dövüş oyunlarından keyif alıyorsanız Iron Snout'u deneyebilirsiniz. 

Iron Snout Sistem Gereksinimleri:
- Windows XP işletim sistemi

- 512 MB RAM

- 128 MB RAM

- 20 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,312
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?