JPEGmini

JPEGmini

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fotoğraf Dosya Boyutu Düşürme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz JPEGmini programı sayesinde fotoğraflarınızın diskte kapladığı boyutu kolay bir şekilde optimize edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz JPEGmini programı arayüz bakımından oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. 

Resim ve fotoğraf dosyalarının boyutlarının azaltılmasını sağlayabilen JPEGmini programı resim ve fotoğraf dosyalarının boyutlarını düşürmekte yardımcı olmaktadır. 

Yüksek kalitede olan fotoğrafların büyük arşivler haline gelmeleri halinde diskte kapladıkları alanın fazla artmasıyla fotoğrafla ilgilenenlerin bu işe bir çözüm bulması gerekiyor. 

Diskte kaplanan yer azaltılırken kaliteden herhangi bir ödün vermeyen JPEGmini programı oldukça etkilidir. Hoş bir arayüze sahip olan JPEGmini programı sıkıştırma işleminin faydasını sadece kendi sabit diskinizde değil bulut sistemlerinde de sizlere yardımcı olacaktır. 

Dosya boyutu optimizasyonunun yanında direkt olarak fotoğraf ve resimlerin genişlik, yüksekliklerini düzenlemenize imkan sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan JPEGmini programı fotoğraf küçültme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. Eğer sizde yüksek boyutlu fotoğrafların kapladığı yeri azaltmak istiyorsanız JPEGmini'yi kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.8.26.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,414
HEMEN İNDİR (278.05 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?