Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

JPG to PDF Converter
JPG Dosyalarından PDF Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

JPG to PDF Converter programı ile dönüştürme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Resim dosyalarınızdan PDF oluşturmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir hizmet olduğunu söylemek mümkün. Piyasasında oldukça popüler olan JPG to PDF Converter programı aynı zamanda sürükle-bırak desteği ile kullanıcılarına hızlı olmayı vaad ediyor.. 

Dilerseniz sürükle bırak desteğini kullanabilir dilerseniz de dosya gezgini aracı ile program penceresine resimlerinizi ekleyerek PDF oluşturabilirsiniz. 

Kullanışlı program dedik o kadar toplu dönüştürme hizmeti sunmasa olmazdı. Çok sayıda JPG resimlerinizi bir kerede toplu olarak dönüştürmenize imkan sağlamaktadır. 

PDF sayfa boyutu ayarlamak ve tek sayfaya 4 adete kadar resim eklemeniz de mümkündür. Bir PDF dosyasına birden fazla resim eklemek isteyenlere de başarılı bir hizmet veren programın PDF yapma özelliğinin aktif olabilmesi için virtual PDF Printer yazılımını da yüklemeniz gerekiyor. 

Eklemiş olduğunuz resim dosyalarını dönüştürebilmek için "convert" seçeneğinden sonra aşağıdaki rehberi izleyerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. PDF dosya işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan JPG to PDF Converter programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.2
BOYUT
571.42 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,630
İŞLETİM SİSTEMİ
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.