Junior Icon Editor

Junior Icon Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İkon Oluşturma Ve Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Junior Icon Editor programı sayesinde kendi yaratıcılığınızı kullanarak yeni ikonlar oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir program olup ikon oluşturmanıza ve düzenlemenize imkan sağlamaktadır. 

İçerisinde pek çok düzenleme aracı bulunduran Junior Icon Editor programı basit bir görüntüye sahip olsa da işinizi görecektir. 

İçerisinde fırça ve kalem gibi düzenleme araçları bulunduran Junior Icon Editor programı düzenli ikonlar oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. Ufak düzenleme işlemleri gerçekleştirmenize imkan sağlayan Junior Icon Editor programı ICO, ICPR, XBM, PNG, XPM formatlı dosyalarıyla ikonlar üzerinde düzenlemeler yapmanıza olanak sağlamaktadır. 

Programı indirip yükledikten sonra ilk olarak karşınıza farklı seçenekler çıkacaktır. Bu ekrandan boyut, dönüştürme ve renk sayısı gibi ayarları yaparak ikon düzenleyebilir ve yeni ikonlar oluşturabilirsiniz. 

Aynı zamanda Junior Icon Editor programının sol altında bulunan Set as default tuşuna basarak belirlediğiniz ayarların standart olarak kalmasına izin verebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
4.33
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,190
HEMEN İNDİR (5.65 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?