Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

KCleaner

reklam

Gereksiz Dosyaları Silme Sistem Bakım Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

KCleaner programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları kaldırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan KCleaner programı diskinizde boş alan oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği düzeydedir. 

Kullanım açısından kolay olan KCleaner programı ayarlar menüsünde gerş dönüşüm kutusu aynı zamanda Windows çift kurulum dosyaları Adobe Reader ve Apple gibi uygulamalar için varolan tarama seçeneklerini aktifleştirmenize imkan sağlamaktadır. 

İnternet dosyaları ve geçici sistem dosyaları aynı zamanda tanımlama bilgileri gibi gereksiz verileri silmenize olanak sağlamaktadır. En son kullanılan dosyalar listesini, Macromedia ve Firefox önbellekleri, Chrome, QuickTime önbellekleri, Windows günlük dosyaları ve DNS günlükleri tarayan program bulunan sonuçları kolay bir şekilde silmenize yardımcı olmaktadır. 

Gerçekleştirmiş olduğu tarama işleminden sonra karşınıza çıkan liste üzerinde bulunan verileri elle teker teker silmenize ve gereksiz verileri otomati olarak silmenize olanak sağlamaktadır. 

Sisteminizi çok az bir miktarda kullanmasıyla bilgisayarınızı yormadan çalışmaktadır. Eğer sizde sistem bakımını gerçekleştirmek ve diskinizde boş alan oluşturmak için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız KCleaner'i Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.6.5.67
BOYUT
1.35 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,136
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.