Kopanito All-Stars Soccer

Kopanito All-Stars Soccer

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Eğlenceli Futbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Kopanito All-Stars Soccer oyununda kurallar yok. Kuralsız bir futbol deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Eğlenceli bir oynanışa sahip olan Kopanito All-Stars Soccer oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. 

Alıştığımız klasik futbol oyunlarının aksine arcade tarzında bir oyundur. Eğlence odaklı olarak geliştirilmiş bir futbol oyunu olmakla birlikte ofsaytların yahut hakemlerin sıkıcı futbol kuralları yok. Grafik açısından oldukça başarılı olan oyunda arcade havayı tamamlamanız gerekiyor.

Çizgi filmleri andıran bir görünüme sahip olan Kopanito All-Stars Soccer oyununda kıran kırana geçen maçlarda galip taraf olmak için çabalamamız gerekiyor. Renkli grafiklerin yer aldığı Kopanito All-Stars Soccer oyununda aynı bilgisayar üzerinden 5 oyuncuya kadar aynı anda oynayabiliyorsunuz.

Çok sayıda ulusal futbol takımının yer aldığı oyunda sizleri heyecan dolu anlar bekliyor.  Eğer sizde eğlenceli bir futbol deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,508
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?