Lightworks

Lightworks

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Lightworks programı sayesinde elinizde bulunan videoları düzenleyebilirsiniz. İçerisinde güçlü özelliklerin yer aldığı başarılı bir program olup gelişmiş gerçek zamanlı efektler bulundurmaktadır. Eşsiz çoklu kamera düzenleme özellikleri ile ön plana çıkan Lightworks programı codec desteği sayesinde tüm formatlar üzerinde kolay bir şekilde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Elinizde bulunan videolar üzerinde profesyonel olarak çalışmanıza imkan sağlayan Lightworks programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Güçlü araçlar ile ön plana çıkan Lightworks programı sezgisel kontroller ile ön plana çıkmaktadır. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan programı kullanmaya başladıkça kolay olduğunu anlayacaksınız. Her ne kadar tecrübe gerektiren bir program gibi görünüyor olsa da deneyimsiz olan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilecektir. 

Gelişmiş gerçek zamanlı efektler ile videolarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza imkan sağlamaktadır. Zengin özellikleri ile seveceğinize inandığım güçlü bir video düzenleme hizmeti olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
11.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,852
HEMEN İNDİR (59.08 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?