Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Lightworks
Video Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Lightworks programı sayesinde elinizde bulunan videoları düzenleyebilirsiniz. İçerisinde güçlü özelliklerin yer aldığı başarılı bir program olup gelişmiş gerçek zamanlı efektler bulundurmaktadır. Eşsiz çoklu kamera düzenleme özellikleri ile ön plana çıkan Lightworks programı codec desteği sayesinde tüm formatlar üzerinde kolay bir şekilde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Elinizde bulunan videolar üzerinde profesyonel olarak çalışmanıza imkan sağlayan Lightworks programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Güçlü araçlar ile ön plana çıkan Lightworks programı sezgisel kontroller ile ön plana çıkmaktadır. 

Arayüz bakımından oldukça başarılı olan programı kullanmaya başladıkça kolay olduğunu anlayacaksınız. Her ne kadar tecrübe gerektiren bir program gibi görünüyor olsa da deneyimsiz olan kullanıcılar bile rahatlıkla kullanabilecektir. 

Gelişmiş gerçek zamanlı efektler ile videolarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapmanıza imkan sağlamaktadır. Zengin özellikleri ile seveceğinize inandığım güçlü bir video düzenleme hizmeti olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
11.1.1
BOYUT
59.08 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,564
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.