Linguatic Sözlük

Linguatic Sözlük

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gelişmiş Sözlük Programı

Linguatic Sözlük gelişmiş seçenekleriyle size bir sözlükten çok fazla özelliği olan işlevsel, hızlı ve pratik olmasının yanında sesli özelliğe sahip bir uygulamadır.

Tek Tuşla Çeviri:

Çevirisini yapmak istediğiniz kelime yada metine belirlenen fare ve klavye tuş kombinasyonu ile tıklayarak, Linguatic 'in kapsamlı sözlük veritabanından istenen sonuçlar Linguatic Sözlük penceresinde anında görmeniz mümkün.

Otomatik Tamamlama:

Otomatik tamamlama özelliği unuttuğunuz kelimeyi yada metni size hatırlatıcaktır. Arama yerine kelimeyi yazmaya başladığınız anda yazdığınız kelimenin ilk karakterleri ile başlayan açılır menü içinde bir kelime listesi çıkarak kelimeyi tamamlamanıza yardımcı olur ve sizde unutuğunuz kelime yada metni hatırlarsınız.


Aynı Anda Birçok Sözlükten Arama Yapabilme:

Arma kutusuna yazdığınız kelime yada metni enter yada arama butonuna bastığınızda, kelime Linguatic'in veri tabanındaki tüm sözlüklerde aranır, istenen sonuçlar sözlük bazında gruplanır ve ekranda size gösterir.


Çoklu Dil Desteği:

Çoklu dil seçeneği ile ayarlar ekranındaki görünüm sekmesinden, tüm ekralardaki arayüzleri anında istediğiniz dile çevirmeniz mümkün

Osmanlıca-Türkçe Ebced Lugatı

Osmanlıca-Türkçe Ebced Lugatı, Ebced ile ilgi alanları olanlara  yardımcı olmak için hazırlanmış bir programdır. Tüm kelimenin anlamı, altı Ebced değeri, ve kelimeyi oluşturan harfler yazılmıştır. Yapabiliceğiniz şeyler kelimeden, anlamda geçen ifadeden, Ebced değerlerinden aramak, kayıt süzmek ve bulduğunuz kayıtları dökümünü yapmak. Birden fazla alanda arama yapmanızd

+mümkündür.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sözlük
VERSIYON
1.4 b1.28
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,392
HEMEN İNDİR (162.5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?