Loop Drive 2

Loop Drive 2 indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows 10 için Araba Yarışı Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Loop Drive 2 oyunu klasik bir yapıya sahiptir. Kuralların geçerli olduğu Loop Drive 2 ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ufak boyutlu bir oyun olup sürekli olarak u çizen şaşkın bir sürünün yerine geçiyorsunuz.

Trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde tur atmanız gereken Loop Drive 2 oyununda yüksek kalitede görseller bulunmaktadır. Diğer yarış oyunlarından biraz farklı dahi olsa eğlendirme konusunda gerçekten etkileyicidir.

Tepe kamera açısından oynadığınız Loop Drive 2 oyununda gazı kökleyip son sürat ilerlemeniz gerekmektedir. Ayrıca gazı gerektiğinde çekme şansına da sahipsiniz. Fakat şerit değiştirmenize izin verilmemektedir.

Araçlarla çarpışmamak için elinizden geleni yapmanız gereken Loop Drive 2 oyunundaki tek amacınız ise yol boyunca çıkan altınları toplamak. Bu topladığınız altınlar ile yeni araçlar satın almanız da mümkün. Eğer sizde klasik araba yarış oyunlarını seviyorsanız Loop Drive 2'yi Windows bilgisayarınızda deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
1,966
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?