Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

M Star
Türçe Online Dans Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Yüksek kalitesinin yanısıra etkileyici tasarımı ile dikkat çeken M Star oyununda istediğiniz karaktere istediğiniz kıyafetleri giydirerek dans edebilirsiniz. 

 
Evcil hayvanlarla hayalinizdeki rengarenk dünyayı oluşturabileceğiniz çok eğlenceli bir oyun. 
 
Maksimum sosyal paylaşım misyonu sayesinde sıkı dostluklar M Star oyununda. 
 
Yerli ve yabancı popüler olan şarkılarla dans edebilirsiniz. Türkçe dil desteği sunan oyun 3D dans oyunu olarak Türkiye'ye ilk kez getirilmiştir. 
 
Oyun içerisinde 7 bin çeşit eşya ve en güzel karakterler yer almakta. 10 farklı dans modu ile en iyi dansınızı ortaya koymanız mümkün. 

M Star oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirebilir ve popüler olan şarkılarla koreografileri parmaklarınızın ucuna getirebilirsiniz. 

 
Hayalinizdeki kıyafetler, evler ve rengarenk bir dünya da oyunun cabası. 
 
3 boyutlu dans oyunu olan M Star oyununda yerli ve yabancı popüler şarkılar ile çılgınca dans edebilirsiniz. 
 
Türkiye'ye Joygame tarafından Türkçe'ye çevirilen oyunda yerli ve yabancı popüler şarkılarla çılgın koreografileri bir arada bulabilirsiniz. 
 
Yüksek görüntü kalitesi ile dikkat çeken oyunda etkileyici tasarımlar yer alıyor. İstediğiniz kıyafetleri seçmekle özgür olduğunuz gibi ev eşyaları ve evcil hayvanları da hayalinizdeki gibi oluşturabilirsiniz. 
 
Maksimum sosyal paylaşım misyonu ile sıkı dostluklar kurmanıza olanak sağlayacak bu oyun içerisinde 7 bin eşyayla en güzel karakterler sizin olmanın yanısıra 10 farklı dans moduyla dansınızı ortaya koyabileceksiniz. 
 
Sonuç olarak müzik, hayat stili, eğlence, moda, sohbeti gibi birçok eğlenceyi bir araya getiren M Star oyunundaki yerinizi alın.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
2.6 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,243
GELİŞTİRİCİ
Joygame
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.