Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Magic Notes
Masaüstü Not Defteri

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Magic Notes programı aracılığıyla notlar hazırlayabilirsiniz. Çeşitli yerlere yazdığınız karmaşık notlardan kurtulmak için daha düzenli ve pratik bir hizmet arıyorsanız Magic Notes'i kullanabilirsiniz. 

Notlarınızı ayrı parçalar halinde masaüstünüzde yazabiliyor ve bir kağıt parçası gibi bilgisayarınızda istediğiniz yere tutup taşıyabiliyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz ölçüde saydamlaştırarak notlarınızı masaüstünde göze çarpmadan saklayabiliyorsunuz. 

Aynı zamanda Magic Notes not defteri uygulamasıyla web sitelerine tek bir tıklamayla ulaşabilirsiniz. Notlarınızdan yazıcı dökümü alabiliyor ve alarmlı hatırlatma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz e-mail özelliğini kullanarak e-mail olarak elinizdeki notları gönderebiliyorsunuz. Kişisel notlarınız için de ofis ortamında takip etmeniz gerekenleri kayıt altına almak için de kullanabileceğiniz Magic Notes programıyla kağıt israfınden kurtulmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
4.1 Build 13085
BOYUT
3.69 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,594
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.