Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

MAGIX Video easy 3 HD
Video Montajlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MAGIX Video easy 3 HD programı sayesinde detaylı video efektleri kullanarak montaj yapabilirsiniz. Montaj ile uğraşanların seveceğine inandığım başarılı bir program olup videolarınızı aktarmanıza imkan sağlamaktadır. 

Videolarınızı birleştirmenize, kesmenize ve yüklemenize imkan sağlayan MAGIX Video easy 3 HD programı aynı zamanda videolarınızın kalitesini ayarlamanıza da imkan sağlamaktadır. 

Elinizde bulunan videoları montajlamanıza imkan sağlayan MAGIX Video easy 3 HD programı ses ve altyazı ekleme işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. Vimeo, Youtube gibi video servislerine otomatik yükleme seçeneğiyle hızlıca videoları yüklemenize yardımcı olmaktadır. 

Ayrıca DVD, Blu-Ray ve daha pek çok disk formatını destekleyen MAGIX Video easy 3 HD programı hazırlamış olduğunuz videoları tüm video oynatıcı cihazlarda kolayca oynatmanıza imkan sağlamaktadır. Eğer sizde videolarınızın daha çekici olmasını istiyorsanız MAGIX Video easy 3 HD'yi kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.0.12
BOYUT
4.72 KB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,722
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.