MAGIX Video easy 3 HD

MAGIX Video easy 3 HD

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Montajlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MAGIX Video easy 3 HD programı sayesinde detaylı video efektleri kullanarak montaj yapabilirsiniz. Montaj ile uğraşanların seveceğine inandığım başarılı bir program olup videolarınızı aktarmanıza imkan sağlamaktadır. 

Videolarınızı birleştirmenize, kesmenize ve yüklemenize imkan sağlayan MAGIX Video easy 3 HD programı aynı zamanda videolarınızın kalitesini ayarlamanıza da imkan sağlamaktadır. 

Elinizde bulunan videoları montajlamanıza imkan sağlayan MAGIX Video easy 3 HD programı ses ve altyazı ekleme işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. Vimeo, Youtube gibi video servislerine otomatik yükleme seçeneğiyle hızlıca videoları yüklemenize yardımcı olmaktadır. 

Ayrıca DVD, Blu-Ray ve daha pek çok disk formatını destekleyen MAGIX Video easy 3 HD programı hazırlamış olduğunuz videoları tüm video oynatıcı cihazlarda kolayca oynatmanıza imkan sağlamaktadır. Eğer sizde videolarınızın daha çekici olmasını istiyorsanız MAGIX Video easy 3 HD'yi kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
1.0.0.12
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,008
HEMEN İNDİR (4.72 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?