Mars Rover

Mars Rover

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Uzay Aracı Sürme Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Mars Rover oyununda uzay aracını kontrol ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup uzay aracının hakimiyetini sağlıyoruz. 

NASA tarafından Mars Rover adlı uzay aracının kızıl gezegen Mars'a gönderilişinin 4. yılını kutlamak adına geliştirilmiş başarılı bir oyun olup diğer yaşam izlerini araştırmak üzerine görevlendirilmiştir. 

Araç kullanma yeteneklerimizi kullandığımız oyunda görevleri gerçekleştirirken zorlu arazi şartlarına karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Başarılı bir yapıma sahip olan Mars Rover oyunu fizik tabanlı olup aracımızın kontrolünü yapmaya çalışırken hızlı ve dengesiz gidersek aracımızın tekeri patlayabiliyor.

Bu durumda oyunun bitmesine sebep olabiliyor. Yolumuz üzerinde yer alan su kaynaklarını araştırdıkça puan topladığımız Mars Rover oyununda ne kadar çok su kaynağı analiz edersek o kadar yüksek puan elde ediyoruz. İnternet tarayıcınız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,294
GELİŞTİRİCİ
NASA
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?