Math Editor

Math Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Matematik Denklemleri Hazırlama Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Math Editor programı sayesinde kolay bir şekilde sunum ve tez hazırlayabilirsiniz. 

Genellikle sınav soruları hazırlayacak olan öğretmenler için ideal bir programdır. Gerçekten kolay kullanımlı olan Math Editor programını ilk kez kullanıyorsanız sembollerin ve işaretlerin yerlerine alıştırmak biraz zaman alacaktır. Ancak kullana kullana alışacaksınız. Bilgi birikimi gerektirmeyen program tez hazırlayan öğrencilere de kolaylık sağlamaktadır. 

Parantezler, karekökler, yunan sembolleri, integraller, matrisler ve daha birçok matematiksel denklemi hazırlamanız için kullanabilirsiniz. Math Editor programıyla hazırlamış olduğunuz matematik denklemlerini kopyalayabilir, yapıştırabilir ve farklı kategoriler altında yer alan sembol ve işaretleri denklem içerisine ekleyebilirsiniz. 

Math Editor programıyla hazırlamış olduğunuz denklemleri daha sonra düzenlemek için kaydedebildiğiniz gibi dilerseniz JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF ve WMP formatlarında kolay bir şekilde dışarı aktarabilirsiniz. İşlemler esnasında oldukça iyi bir tepki süresine sahip olan Math Editor programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Matematik
VERSIYON
1.0.6.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,867
HEMEN İNDİR (1.23 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?