Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Microsoft Outlook
E-posta Yönetim Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Microsoft'un popüler ofis yazılımı olan Microsoft Outlook programı sayesinde tüm kişi listenizi, e-posta hesaplarınızı tek bir yerden kontrol altına alabilirsiniz. 

Popüler Outlook mesajlaşma istemcisi olarak adlandırabileceğiniz program ile e-posta hesaplarınızı bağlayarak gelen tüm maillerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. 

Geliştirilmiş arayüzü sayesinde kullanıcılara daha kullanışlı bir ekran bekliyor diyebilirim. Hali hazırda akıcı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmeye imkan sağlıyor. Tüm e-postalarınız arasında hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlıyor. Dilerseniz diğer Microsoft servisleri ile senkronize edebilirsiniz. Randevularınızı ve görevlerinizi de Microsoft Outlook programı ile hazırlayabilmeniz ön görülmüş. 

Linkedln, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızı entegre edebilir ve güncellemelere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yeni eklenmiş olan gezinti çubuğu sayesinde tüm iletişim işlemlerinizi daha hızlı yapmanızı amaçlamışlar. 

Sonuç olarak geliştirilmiş ve yeni özelliklerin eklenmiş olduğu Microsoft e-posta istemcisi iletişimi kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Eğer sizde kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde Microsoft Outlook programını indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2013
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
12,247
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.