Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Mozilla Thunderbird
Ücretsiz E-Posta Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Mozilla Thunderbird programı sayesinde hızlı bir şekilde e-posta gönderebilirsiniz. İçerisinde bulundurmuş olduğu çeşitli özelliklerle ön plana çıkan Mozilla Thunderbird programı yeni özellikleriyle Windows kullanıcıların gözdesi olmayı başarmıştır. 

Web uyumluluğu, performansı, yapılandırılması, kullanım kolaylığı gibi alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird programının en çok dikkat çeken özelliği ise sekma açma hizmetidir. E-postalarınız için kullanılabilir hale getirmesi geliştirilen filtreleme ile hızlı arama, kurulum sihirbazıyla basit kurulum ve arşivleme ile göze çarpan diğer özellikleri bulunuyor. 

Geliştirilmiş filtreleme özelliğiyla karşımıza çıkan Mozilla Thunderbird programı dosya, zaman aralığı, etiket, kişi, postanıza gelen mailleri, gönderenleri aratabilir ve bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tüm postalarınızı kolay bir şekilde indeksleyen ve bu işlemi yeni sekmede yapan Mozilla Thunderbird program aradığınıza en çabuk şekilde ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. 

Postanıza gelen kutunuzda mail biriktirmeden arşivleme yapmanıza imkan sağlayan Mozilla Thunderbird programı açık kaynak kodlu ve güvenilirdir. En iyi Windows programları arasında yerini almayı başaran Mozilla Thunderbird programı genel olarak güvenlik açısından da oldukça etkilidir. Eğer sizde başarılı bir posta hizmetine gerek duyuyorsanız Mozilla Thunderbird programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
38.3.0
BOYUT
32.32 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,732
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.