MightyText

MightyText

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayardan SMS Gönderme Eklentisi

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış MightyText uygulamasıyla hızlı bir şekilde SMS ve MMS mesajlar gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulamadır. Android telefonunuz üzerinden mesajlaşma derdinden kurtaran pratik bir SMS gönderme çözümü sunan MightyText uygulamasının içerisinde bulunan küçük klavyesinde mesaj yazma derdinden kurtulabiliyorsunuz. 

Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Safari ve Google Chrome tarayıcıları için geliştirilmiştir. Bu eklentiyi internet tarayıcınıza ekledikten sonra Android cihazınıza uygulamayı yüklüyorsunuz. Daha sonra eklentiyle uygulamayı eşleştirip MightyText'i kullanmaya başlıyorsunuz. 

Android cihazınıza gelen aramaları ve bildirimleri bilgisayarınıza eş zamanlı olarak gösterebilmektedir. İnternet tarayıcınızla uyumlu versiyonunu indirme bağlantımıza tıkladığımız zaman karşınıza çıkan sayfa üzerinden ndirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer sizde bilgisayarınız üzerinden SMS ve MMS mesajlar göndermek istiyorsanız MightyText'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,643
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?