Monster Truck Challenge

Monster Truck Challenge

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kamyon Yarış Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış Monster Truck Challenge oyununda canavar kamyonları rampalardan uçuruyoruz ve diğerlerine karşı yarıştığımız gibi zamana karşı da yarışıyoruz. Dev lastikli canavar kamyonların yer aldığı oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyun içerisinde temel olarak canavar kamyonumuzun şoför koltuğuna atlayıp zamana karşı yarışıyoruz. Farklı yarış pistlerinin yer aldığı oyunda canavar kamyon modelini seçip ilerliyoruz. Ardından geri sayım başlıyor ve geri sayım bittikten sonra gaza basıp ilerleyebildiğimiz kadar ilerlememiz gerekiyor. Oyunda karşımıza çıkan engelleri aşıp ilerlememiz lazım.

En kısa sürede çizgiye gelen madalyaları kapar. Karşınıza çıkan engeller arasında ise en zorlu dik rampalar. Bu engellerden zıplamamız yahut rampalardan havada süzülmeye çalışıyoruz. Aracımızla kaza yapmadan ilerlememiz gereken Monster Truck Challenge oyununda aynı zamanda karşımıza bir anda patlayan variller çıkabiliyor, konteynerlar ve yığınlar. Bu nedenle bir hayli dikkatli olmamız gerekiyor. Canavar kamyonlarla baş etmek fazla kolay gözükmüyor ancak eğlenceli olduğundan şüpheniz olmasın. Tabi yarış pistine kısa sürede yetişmemek moralleri bozabiliyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araba
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,408
HEMEN İNDİR (41.32 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?