Movavi Video Editor

Movavi Video Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Düzenleme Editörü

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Movavi Video Editor programı sayesinde video dosyalarınızı ihtiyacınıza yönelik düzenleyebilirsiniz. Video kesme özelliğinin yer aldığı Movavi Video Editor programı ile videolarınızda sevmediğiniz kısımları kırpabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz farklı videoları da tek bir videoda görüntüleyebilirsiniz. Video birleştirme özelliği sunan Movavi Video Editor programı sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Video kırpma aracı ile videolarınızı yeniden ölçeklendirebiliyor yahut boş alanları ve gereksiz alanları görüntüden çıkarabiliyorsunuz. 

İçerisinde bulunan video kaydetme özelliği ise oldukça etkili. Bu sayede bilgisayarınızın web kamerasını kullanarak video kaydedebilirsiniz. Program ile ses kaydetmeniz de mümkün. Mikrofonunuzu kullanarak ses kayıtları oluşturmanıza imkan sağlayan Movavi Video Editor programı sunmuş olduğu video filtreleme ve video efektiyle profesyonel çalışmalar elde etmenize olanak sağlıyor. 

Dilerseniz videolarınızı bulanıklaştırabilir, mozaik efekti verebilir ve dilerseniz de temel renk değerlerini de değiştirmeniz de mümkün. Eğer sizde video düzenlemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Movavi Video Editor'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Düzenleyiciler
VERSIYON
9.4.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,849
HEMEN İNDİR (54.66 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?