Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Movavi Video Editor
Video Düzenleme Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Movavi Video Editor programı sayesinde video dosyalarınızı ihtiyacınıza yönelik düzenleyebilirsiniz. Video kesme özelliğinin yer aldığı Movavi Video Editor programı ile videolarınızda sevmediğiniz kısımları kırpabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz farklı videoları da tek bir videoda görüntüleyebilirsiniz. Video birleştirme özelliği sunan Movavi Video Editor programı sade ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Video kırpma aracı ile videolarınızı yeniden ölçeklendirebiliyor yahut boş alanları ve gereksiz alanları görüntüden çıkarabiliyorsunuz. 

İçerisinde bulunan video kaydetme özelliği ise oldukça etkili. Bu sayede bilgisayarınızın web kamerasını kullanarak video kaydedebilirsiniz. Program ile ses kaydetmeniz de mümkün. Mikrofonunuzu kullanarak ses kayıtları oluşturmanıza imkan sağlayan Movavi Video Editor programı sunmuş olduğu video filtreleme ve video efektiyle profesyonel çalışmalar elde etmenize olanak sağlıyor. 

Dilerseniz videolarınızı bulanıklaştırabilir, mozaik efekti verebilir ve dilerseniz de temel renk değerlerini de değiştirmeniz de mümkün. Eğer sizde video düzenlemek için başarılı bir programa gerek duyuyorsanız Movavi Video Editor'u mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
9.4.3
BOYUT
54.66 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,262
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.