Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Müzik İndirme Programı

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Müzik İndirme Programı, dünyaca ünlü dosya paylaşım programıdır. En çok hit kazanan ve diğerlerine oranla kullanımı yüksek olan Müzik İndirme Programı, açık kaynak kodlama sistemi ile hazırlanmıştır.

Kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmesi için en yeni versiyonlarıyla gündeme bomba gibi düşmektedir. Hak ettiği değeri de kullanıcılardan almaktadır. Yeni versiyonlarına yeni eklentilerle karşılık veren Müzik İndirme Programı, son uygulamasıyla sohbet konumunu aktifleştirmiştir. Dikkat çekmek istediğimiz bu nokta, dosya indirirken veya paylaşırken o konumda bulunan kişi veyahutta kişilerle sohbet edebilme imkanı sunmuştur. İndirme alanında da rakiplerini sollayan, geniş ağları ile kullanıcının bağlantı hızına oranla en iyi verimi alabilmesi için kodlanmıştır.

Program, müzik, oyun vb. bir çok dosyaya ulaşmanızda sizlere kolaylık sağlayan, milyonlarca insanın günlük yaşantısında kullandığı bir program haline gelmiştir. En çok kullanılma oranı müzik aramaları ve paylaşımlarında rağbet görmektedir. Basit kullanım şekli ve anlaşılabilir arayüzüyle insanların dikkatini dağıtmadan yoğunlaşabilmesini sağlamaktadır. Verileri indirirken durdur / başlat yöntemini uygulayarak dosyaları kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Daha önceki sürümlerine göre yeni versiyonunda kontrol paneli daha özenle hazırlanmış olup, gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Verileri kendi playerıyla oynatabilir. Bir veya birden fazla dosya indirme olanağı sağlar. Dosya boyutları ile kullanıcıya zaman bildirimi konusunda yardımcı olur. Tahmini bir süreç belirleme robotuyla kullanıcıyla aşağı yukarı bilgi vermektedir.

Gnutella 1 ağının yanı sıra Gnutella 2 ağını da kullanmaktadır. Müzik İndirme Programı ile mp3’lerinize doya doya sahip olabileceksiniz. Elbetteki paylaşıma açık olan Müzik İndirme Programı’e kötü amaçlı dosyaların da yüklenebileceğinin farkında olmalısınız. Bu durumda önerilmeyen veya yüklenilmesi normal karşılanmayan dosyalara izin vermeyiniz. Aksi taktirde bilgisayarınızda oluşabilecek zararlar veya açıklar konusunda yapımcıları sorumlu tutulamaz.

Oluşan açıklardan bilgisayarınızı ele geçirebilecek korsanlarında olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu durumda sadece önerilen verilere müsaade ediniz ki zararlı içeriklerle uğraşmak zorunda kalmayasınız. Müzik İndirme Programı, kendi içerisinde farklı dosyaları aramaya izin vermektedir. Müzikten, film’e, programdan, belgelere kadar birçok alanda arama yapabilirsiniz.

 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.8
BOYUT
413
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
62,766
GELİŞTİRİCİ
Ares Galaxy
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.