MXGP2 - The Official Motocross Videogame

MXGP2 - The Official Motocross Videogame

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Motor Yarışı Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir motor yarış oyunudur. Resmi bir yarış oyunu olup gerçekçi bir deneyim sunmaktadır. Motokros şampiyonasında yarışmış olan gerçek yarış pilotlarını ve pilotların kullandığı motokros motorlarını seçip yarışabilirsiniz. Aynı zamanda dünya motokros şampiyonasında yarışılan gerçek pistler de oyun içerisinde yerini alıyor. 

İçerisinde bulunan oyuncular dilerse kendi yarış takımlarını da oluşturabiliyor. Oyun gerçek yarış pilotlarını ve pilotların kullanmış olduğu motokros motolarını seçerek yarışabilme olanağı verilmektedir. Oyunda oluşturmuş olduğunuz takımın adını ve logosunu da belirleyebilirsiniz. Sevdiğiniz favori motolarınızı satın alabilir ve dilerseniz bu motorları tercih edeceğiniz çıkartmalar ekipmanlarla süsleyebiliyorsunuz. 

Farklı ülke takımlarını seçip yarışabildiğiniz MXGP2 - The Official Motocross Videogame oyununda gerçekçiliğe önem verilmiş. İyi bir simülasyon türünde iyi bir yarış oyunu olup grafik açısından oldukça kaliteli. Fizik motorunda kendini gösteren MXGP2 - The Official Motocross Videogame oyunu zorlu bir yarış deneyimi sunmayı amaçlıyor. Eğer sizde bu tarz motor yarışlarını seviyorsanız mutlaka bunu denemelisiniz. 

MXGP2 - The Official Motocross Videogame Sistem Gereksinimleri
 - Service Pack 2 yüklü Vista veya Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel i5 2500K veya AMD Phenom II X4 850 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GT 640 veya AMD Radeon HD 6670 ekran kartı

- DirectX 10

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,214
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?