My Drivers Professional Edition

My Drivers Professional Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Bilgisayardaki Sürücüleri Bulma ve Güncelleme Programı

Sisteminizde kurulu olan tüm aygıt sürücülerini görüntülemenize, yedeklemenize, geri yüklemenize ve güncellemenize yardımcı olan kullanıcı dostu bir yazılımdır. Genellikle yeni bir Windows kurulumunu tamamladıktan sonra yapacağımız ilk şey çeşitli donanım bileşenlerinin tüm sürücülerini yerine yerleştirmektir. 

Ayrıca arada sırada bazı uygulamalar için uyumluluk sorunlarından kaçınmak için sürücü güncellemelerinin en son sürüme sahip olup olmadığını kontrol etmemiz gerekiyor. My Drivers Professional Edition, tüm sistem aygıtlarını algılamada, herhangi bir sürücüyü kaldırırken veya güncelleştirmede size yardımcı olabilecek küçük bir araçtır. Ana penceredeki tüm seçenekleri sunan kullanımı kolay bir arayüz ile gelen program bu sayede deneyimi olmayan kullanıcılara bile yardımcı olmaktadır. 

Bilgisayarınızdaki yüklü tüm sürücüleri kontrol edebilirsiniz!
Program ile sistem sürücülerini belirleyebilir, yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. "collect all" seçeneğine tıkladığınız zaman bilgisayarınızda yüklü olan tüm sürücülere liste halinde ulaşabilirsiniz. seçmek bilgisayarınızdaki yüklü tüm sürücülerin bir listesini sağlar. Bu noktada onları kaldırabilir veya güncelleştirebilirsiniz. 

Testlerimiz sırasında sürücüleri tek tek aramak için bileşeni seçmeniz ve gerekli yükseltmeyi bulma işlevini görüntülemek için sürücüyü sağ tıklatmamız gerektiğini öğrendik.  My Drivers Professional Edition daha sonra anında bir web sayfasını arama sonuçları ile karşımıza çıkmaktadır. 

Yedekleme / geri yükleme işlevleri

My Drivers Professional Edition programı sunulan yedekleme seçenekleri, tüm sürücüleri bir EXE veya bir CAB arşivinde kaydetmenize olanak sağlar. Ayrıca geri yükleme özelliği tek bir sürücünün eski bir sürümünü veya hepsini eski haline getirmenize yardımcı olmaktadır. 

Sonuç olarak sistemin güncel kalmasını sağlayan kullanım açısından kolay olan My Drivers Professional Edition programı etkileyici bir sonuç ortaya çıkar. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
5.1 Build 3808
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,054
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?