Namexif

Namexif

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fotoğrafları Tarihe Göre Sıralama Programı

Namexif ile fotoğraflarınızı düzene kavuşturun.. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Namexif programı ile fotoğraflarınızı çekildikleri tarihe göre kolay bir şekilde adlandırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı çekmiş olduğunuz tarihe göre yeniden adlandırmanıza imkan sağlayan ufak güçlü bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. 

Özellikle dijital fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğraflar özellikle belirli bir sıraya göre adlandırlıyor. Resmin çekilmiş olduğu tarih bilgisi ise fotoğrafın açıklama kısmında bulunmaktadır. Bir fotoğrafın çekilme tarihini öğrenebilmek adına bu açıklama kısmına göz atmanız gerekebiliyor. İşte Namexif programı da tam bu konuda büyük bir yardımcı oluyor. Bununla birlikte fotoğrafların çekilme tarihlerini dosya adı olarak kaydedebiliyorsunuz. 

Fotoğraflarınızı kronolojik sıraya göre ayarlamanıza imkan sağlayan ufak bir yapıya sahip olan Namexif programı ile ayrıca farklı dosya formatlarını da seçmeniz mümkün. Kullanım açısından basit olan program EXIF uyumlu fotoğraf makineleriyle çekilen tüm fotoğrafları tarihlerine göre sıralanabiliyor. Eğer sizde fotoğraflarınızı bulmakta zorluk çekiyorsanız mutlaka Namexif'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
1.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,523
HEMEN İNDİR (440.12 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?