NBA 2K17

NBA 2K17

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Basketbol Oyunu

NBA 2K17 ile basketbol deneyimini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış NBA 2K17 oyununda basketbol deneyimi yaşayabilirsiniz. 

2K Games tarafından hazırlanmış olan oyunda geçtiğimiz senelerde başarılı oyunlara imza atıldı. Liderlik koltuğunu bildiğiniz üzere NBA 2K serisine bırakmıştı. 2K Games basketbol oyunu alanında oldukça iyi bir hale geldi. Oyunseverleri memnun edecek içerikler bulunduran oyunda gerçekçilik ön planda. Bu nedenle özellikle NBA liginde oynayan gerçek takımlar ve oyuncular bulundurmaktadır. Bu nedenle Kobe Bryant, LeBron James, Stephen Curry, Carmelo Anthony, Kevin Durant gibi yıldızlar da oyunda karşımıza çıkıyor. 

Grafik bakımından gerçekçi olan oyuncu animasyonlarıyla tamamlanmaktadır. Oyunun yüksek detay seviyesi dışında motion capture tekniğiyle yakalanan sevinçler, hareketler ve oyuncu tepkileri oldukça doğal bu sayede gerçekçi bir deneyim yaşıyorsunuz. Farklı oyun modlarının yer aldığı oyunda online olarak oynayabiliyorsunuz. Diğer oyuncularla karşılaşmak oyuna bu sayede daha yüksek heyecan kazandırmaktadır. Sonuç olarak iyi bir basketbol simülasyonu olup Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,801
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?