Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Nitro PDF Reader
Kapsamlı PDF Okuma, Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Nitro PDF Reader programı PDF dosyaları için ihtiyacınız olan herşeyi bir araya getirdi. En çok tercih edilen programlara göre güçlü bir rakip. Hızlı ve güvenli oluşuyla dikkat çeken Nitro PDF Reader programım PDF programlarına göre içerisinde pek çok fonksiyonel özellikler sunmaktadır. 

Html, bmp, txt, gif, jpg, png, tif, doc, docx, pptx, xls gibi pek çok formattaki belgeyi PDF formatına dönüştürmenize olanak sağlar. 

Büyük dökümanlarda aradıklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza olanak sağlamaktadır. Gelişmiş filtreleme özelliği ve duyarlı arama özellikleri ile ön plana çıkan Nitro PDF Reader programı çoklu sekme özelliği ile ön plana çıkıyor. 

300'den fazla dosya tipi desteklemesi ile format açısından sıkıntı yaşamayacağınızı umuyorum. Farklı ihtiyaçlara göre en uygun PDF dökümanı oluşturulur. Ofis, web yada yazdırmak için oluşturmuş olduğunuz dökümanlar farkı büyüklüklerde oluşturarak pratik kullanım sağlamaktadır. 

Ne yazık ki bazı PDF dosyaları internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Tüm internet bağlantısını engelleyebilir yada güvenilir internet siteleri listesi oluşturarak erişimi kısıtlayabiliyorsunuz. Eğer sizde PDF dosyalarınız için geniş özelliklere sahip bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Nitro PDF Reader programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.1.1.12
BOYUT
26.94 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,281
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.