Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Nitro Racers
Aksiyon Dolu Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Nitro Racers oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Hız ve aksiyonun birleştiği keyifli bir yarış oyunu olup ücretsiz oalrak sunulmaktadır. Bol adrenalinin yer aldığı Nitro Racers oyununda oyuncular çılgın bir yarış deneyimi yaşıyor. 

Son sürat aracınızla yol alırken keskin virajlara dikkat etmeli ve rakiplerinizi geride bırakmalısınız. Rakipleriniz de en az sizin kadar güçlü. Bu nedenle olabildiğince reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor. Oyunun hiç bir kuralı yok. Yani rakiplerinizi yoldan çıkarmak için elinizden geleni yapabilirsiniz. Tabii onlarda size aynı muameleyi yapacaktır. Nitro kullanımının büyük bir önem kazandığı Nitro Racers oyununda zaman zaman rakiplerinizi geçmek ve rakiplerinizin saldırısından kaçmak için nitronuzu köklemeniz bile gerekiyor. 

Oyunda rakiplerinize karşılık vererek rakibinizden önce davranıp daha erken yola çıkmanız gerekiyor. Yarışlardan puanları kazanarak ilerlemeniz gereken bu oyunda puanları daha sonra aracınızın motorunu geliştirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda oyun ieçrisinde farklı yarış arabalarının kilidini de açabilirsiniz. Eğer sizde yarış oyunlarını seviyorsanız Nitro Racers'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.41
BOYUT
44.01 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,061
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.