Okey Oyunu indir
Okey Oyunu

Okey Oyunu indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Bedava Okey İndir

Büyük beğeni kazanan Okey Oyununu bilgisayarınıza indirin ve istediğiz heran okey oynamanın keyfini çıkartın. Oyuna başlamak için F2'ye basıp taşların dağıtılmasını beklemelisiniz. Bilgisayar taşları otomatik dağıtır ve ilk başlayacak kişiye 15 taş verir. Okey'i kalanların arasında seçer ve ortaya açık yerleştirir.

Elinizdeki taşları ise fare yardımıyla yerleştirebilirsiniz. Sıra size geldiğinde kişinin attığı taş işinize yarıyorsa alınır yada yerden taş çekilir. Size gerekli olmayan taşı attığınız zamanda oyun diğer rakibinize geçer ve biri elini açana kadar bu şekilde oynanır. İstediğiniz taşı çift tıklayarak kolay bir şekilde atabilirsiniz. 

Okey taşları 4 farklı renkten oluşur; mavi, yeşil, siyah ve kırmızı renklerden oluşmakta olup, her renkten 13 tane bulunmaktadır. İki tane de sahte okey taşı ile birlikte toplamda 106 taştan oluşmaktadır. Bu taşları aynı renklerden sırasıyla olacak şekilde veya farklı renklerden aynı sayıları toplayarak oynamanız gerekir. Okey Oyunu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Renkli grafiklerin yer aldığı oyunda el açtıkça puanınız gittikçe düşecek ve 0'a geldiğinde oyunu bitirmiş olacaksınız. 

Bu eğlenceli ve ücretsiz oyunu indir.org sitemizden ücretsiz olarak, masaüstü ve laptop bilgisayarınıza indirerek dilediğiniz zaman internet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Şans Oyunları
VERSIYON
2.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
647,988
GELİŞTİRİCİ
Okey
HEMEN İNDİR (1.65 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 43 Ortalama Puan: 3.9
5
25
4
4
3
4
2
3
1
7
TARTIŞMALAR
huriye hanım huriye hanım 2 yıl önce
Ben evde canım sıkılınca oyun oynamak istiyordum sayenizde artık rahatlıkla okey oynuyorum teşekkürler bunu sunduğunuz için.
ali yürek 2 yıl önce
aynen valla bende indirdim çok güzel oyun
adsız 9 ay önce
merhaba okey den memnun musunuz huriye hnm...?
selma selma 2 yıl önce
okey oyunu indirin çok güzel ben hergün oynuyorum yeni öğrendim tşk
Ziyaretçi 2 yıl önce
okey oyunu
nizam 2 yıl önce
merhaba
berat berat 2 yıl önce
okey oynamayı bilmiyordum sayenizde öğrendim öğrenmek için indirin bence
ulku 2 yıl önce
okey.oynamak.istiyorm