Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Okey
Ücretsiz Okey Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Okey oyununu bilgisayarınızda oynayarak gerçekçi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gerçeğini aratmayan başarılı bir okey oyunup olup eğlenceli yapısıyla tüm oyunseverlerin dikkatini çekiyor. 

Türkiye'de insanların en çok sevdiği oyunlardan biri olan Okey oyununu neredeyse herkes bilir. 4 kişiyle oynadığınız keyifli vakit geçirebildiğiniz eğlenceli bir oyun. 

Oyunda bilgisayara karşı oynayabildiğiniz gibi normal ve eşli olarakta oynayabilirsiniz. Vaktiniz her ne kadar az olsa da oyunu oynayın. Dilediğiniz zaman oyunu bitirebilir aynı şekilde dilediğiniz vakte kadar oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Okey oyunu nasıl oynanır?
Basit bir yapıya sahip olan Okey oyununda kolayca taşları hizaya getirmeniz gerekiyor. Aynı siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renklerden bir set oluşturmanız gerekiyor. Aynı renkte ise sayıları ard arda koymanız gerekiyor. Taşlarınızın rengi farklı ama aynı sayıda en az 3 tane olması gerekiyor.

Taşları yanyana getirerek oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Ardından fazla taş kimdeyse o kişi oyuna başlar. Oyuna başladıktan sonra sizin ihtiyacınız olan taş eğer yanınızdaki size attıysa alabilirsiniz yada taş çekebilirsiniz. 

Oyunu masaüstü yada laptop bilgisayarınızda kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1
BOYUT
845.72 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
63,316
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.