Open Broadcaster Software indir
Open Broadcaster Software

Open Broadcaster Software indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

İnternet Üzerinden Medya Yayınlama Programı

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Open Broadcaster Software programı sayesinde internet üzerinde yayın yapabilirsiniz. Streaming konusunda sizlere yardımcı olacak başarılı bir program olup açık kaynak kodlu olarak sunulmaktadır. 

Kullanım açısından oldukça basit olan Open Broadcaster Software programı internet üzerinden multimedya dosyalarınızı yayınlamanıza imkan sağlamaktadır. 

Yayınyapabilmeniz için farklı servisleri destekleyen Open Broadcaster Software programı Youtube, DailyMotion, iNSTAGIB.tv, Hitbox, CyberGame ve CashPlay gibi farklı kaynaklardan video kaydı yapabilmenize olanak tanımaktadır. 

Oyun videosu yayınlama konusunda sizlere yardımcı olacak olan Open Broadcaster Software programı güzel bir arayüze sahiptir. 

Program üzerinde ufak değişikler yapmanız da mümkün. Küçük ayarlamalar yapabildiğiniz Open Broadcaster Software  programı videolarınızın en iyi şekilde görünmesine imkan sağlıyor. Video ve ses yayınları için detaylı kalite ayarları sunan program farklı kodlama seçenekleri bulundurmaktadır. 

Eğer sizde farklı bir şekilde yayın yapmak ve kullanacağınız ayarlar arasında kolay bir şekilde geçiş yapmanıza imkan sağlayan Open Broadcaster Software programını kullanmak istiyorsanız sitemizden indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
0.625B
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,856
HEMEN İNDİR (7.96 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?