Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Open365

reklam

Bulut Tabanlı Döküman Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Open365 sayesinde ofis dökümanları oluşturabilir bunları ekip arkadaşlarınızla paylaşabildiğiniz gibi düzenlemeler yaparak katkıda bulunmalarını sağlayabilirsiniz. 

Dünyanın ilk açık kaynak bulut uygulaması olan Open365 ile dosyalarınızı kısa bir süre içerisinde buluta depolayarak ekip arkadaşlarnızla paylaşım işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşlerinizi pratik hale getirmek amacıyla tasarlanmış olan Open365 uygulaması tüm platformlarda çalışıyor olmasıyla oldukça popüler. Şuan için beta sürümüyle kullanıcılara hizmet veren Open365 uygulaması sunmuş olduğu hizmetler ile benzerleri arasında ciddi farklarla karşımıza çıkıyor. 

Android, Linux, Windows ve iOS platform kullanılarına da hizmet sağlayan Open365 uygulaması ile oluşturmuş olduğunuz belgelere her yerden ulaşabilir, düzenleme yapabilirsiniz. Hızlı ve açık kaynaklı olması sebebiyle sürekli geliştirilebilir bir yapıya sahip olan Open365 işinizi daha pratik bir hale kavuşturmanıza yardımcı olmaktadır. 

Masaüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak Open365 programını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz belgelerin düzenlemesine dilerseniz mobil cihazlarınızdan da devam edebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihiniz. Eğer sizde bu özelliklere sahip iyi bir bulut döküman düzenleme ve paylaşma uygulamasına gerek duyuyorsanız Open365'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
62.82 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,573
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.