Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PC Medkit
Hata Tarama ve Düzeltme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

PC Medkit programı sayesinde bilgisayarınızda oluşan hataları tarayabilir  ve düzeltebilirsiniz. Bilgisayarınızın sık sık hata vermesinden şikayetçi yada yüklemiş olduğunuz programları düzgün bir şekilde çalıştıramıyorsanız PC Medkit programı sizlere yardımcı olacaktır. Bilgisayar tamircilerine para vermekten ve bilgisayar başında hataları onarmaya çalışmakla vakit kaybediyorsanız tek ihtiyacınız olan bu program demektir. 

İçerisinde bulunan gelişmiş tarama motoru bilgisayarınızdaki yüzlerce hatayı bir anda tespit ederek onarmaktadır. Sadece birkaç dakika içerisinde tüm hatalardan kurtulabilirsiniz. Bilgisayarınızın daha istikrarlı daha hızlı olmasını sağlayıp artık yaptığınız işlemlerden tamamen olmasa da az hata göreceksiniz. Profesyonel bilgisayar kullanıcısının yapmış olduğu işleri siz de gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın daha iyi verimli çalışması için PC Medkit programını kullanabilirsiniz. 

Hızlı kayıt hata temizleme seçeneği ile bilgisayarınızı birkaç dakika içerisinde tarayarak sorunları düzenlemektedir. 
Güvenli hata kaldırma seçeneği ile algılanan her kayıt için hata doğrulamış olduğundan dolayı bu seçenekle güvenli bir şekilde kaldırabilirsiniz. 
Hassas tarama özelliğini de kullanarak bilgisayarınızda bulunan hatalara karşı daha detaylı tarama gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
2.5.4.1
BOYUT
5.67 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,975
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.