Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PCmover Express
Dosya ve Ayarları Yeni İşletim Sistemine Taşıma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda işinize yarayacak başarılı bir programdır. Eski Windows'unuzdaki dosyaları ve ayarları Windows 10'a taşımanıza imkan sağlayan PCmover Express programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Windows 10'a yükseltme yapan kullanıcıların işine yarayacaktır. Çünkü ayarlarının değiştirilmediğini ve dosyaların taşınmadığını fark edince sorun yaşamışsınızdır. Bu nedenle hazırlanmış olan PCmover Express programı eski bilgisayarınızdaki belgeleri, müzikleri, resimleri, videoları yeni bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanıza imkan sağlamaktadır. 

PCmover Express programıyla tek yapmanız gereken şey hem eski hem de yeni bilgisayarınız da bu programı kurabilirsiniz. Talimatlar kolay olduğundan dolayı her düzeyde kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. 

Veri ve dosya transferinin gerçekleşmesi için internet bağlantınızn olması gerekiyor. Kurulum ve dosya transfer işlemi için e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Eğer sizde işletim sistemleri arasında veri transferi yapmak istiyorsanız PCmover Express programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
12.0.0.58851
BOYUT
33.29 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,323
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.