PCmover Express indir
PCmover Express

PCmover Express indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Dosya ve Ayarları Yeni İşletim Sistemine Taşıma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda işinize yarayacak başarılı bir programdır. Eski Windows'unuzdaki dosyaları ve ayarları Windows 10'a taşımanıza imkan sağlayan PCmover Express programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Windows 10'a yükseltme yapan kullanıcıların işine yarayacaktır. Çünkü ayarlarının değiştirilmediğini ve dosyaların taşınmadığını fark edince sorun yaşamışsınızdır. Bu nedenle hazırlanmış olan PCmover Express programı eski bilgisayarınızdaki belgeleri, müzikleri, resimleri, videoları yeni bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanıza imkan sağlamaktadır. 

PCmover Express programıyla tek yapmanız gereken şey hem eski hem de yeni bilgisayarınız da bu programı kurabilirsiniz. Talimatlar kolay olduğundan dolayı her düzeyde kullanıcı rahatlıkla kullanabiliyor. 

Veri ve dosya transferinin gerçekleşmesi için internet bağlantınızn olması gerekiyor. Kurulum ve dosya transfer işlemi için e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Eğer sizde işletim sistemleri arasında veri transferi yapmak istiyorsanız PCmover Express programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
12.0.0.58851
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,727
HEMEN İNDİR (33.29 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?