Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PDF-XChange Viewer
Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Elinizde bulunan PDF dosyalarını açmak ve düzenlemek için oldukça hızlı bir programa ihtiyaç duyuyorsanız PDF-XChange Viewer'dan yararlanabilirsiniz. 

Kullanım açısından oldukça kolay olan PDF-XChange Viewer programı PDF dosyaları oluşturmanıza, görüntülemenize ve düzenlemenize olanak sağlıyor. Program ile taramış olduğunuz resimleri, belgeleri, .RTF ve .TXT formatında bulunan dosyaları güvenli bir şeklde PDF formatına dönüştürebiliyorsunuz. Program içerisinde bulunan editörle belgeler üzerinde düzenlemeler gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Adobe formları doldurma desteği ile tercih edebileceğiniz PDF-XChange Viewer programı aynı zamanda sağlamış olduğu 40/128 bit RC4 ve 128/256 bit AES Encryption güvenliği ile ön plana çıkıyor. 

PDF dosyasından metinleri ayırabilme yeteneğine sahip olan program döküman içi hızlı arama imkanı sunuyor. Kişiselleştirilebilir arayüz ile her kullanıcıya hitap etmeyi amaçlamış Adobe Porfolios desteğine sahiptir. Eğer sizde elinizde bulunan PDF dosyalarına not ve yorum eklemek ayrıca üzerinde değişiklikler gerçekleştirmek istiyorsanız geniş çaplı özelliklere sahip bu programı sitemizden güvenli bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.5.309.0
BOYUT
16.36 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,850
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.