Perfect Movies

Perfect Movies

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Altyazılı Film İzleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Perfect Movies programı sayesinde altyazılı filmleri sorunsuzca izlemenin keyfini çıkarın. 

Windows işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz Perfect Movies programıyla altyazılı filmleri sorunsuz bir şekilde izlemenin keyfini çıkarın.

Kullanım açısından oldukça kolay olan Perfect Movies programı medya oynatıcı özelliğiyle altyazılı filmleri oynatma konusunda oldukça başarılı. Özellikle alt yazılı film severlerin hoşuna gidecek bir program olup altyazıların boyutunun ayarlanmaması gibi durumlarla karşılaşan Windows kullanıcıları mutlaka denemelidir. 

Perfect Movies programı altyazıları istedğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olmaktadır. Gözlerinizde bir sağlık sorunu yaşıyorsanız ve ufak yazı tipini ve boyutunu ayarlayarak filmi istediğiniz mesafeden sorunsuzca izleyebilirsiniz. 

Altyazılarda ufak düzenlemeler yaparak daha akıcı bir şekilde film izlemeniz de mümkün hale geliyor. Perfect Movies programının en güzel yanı ise izlediğiniz altyazılı filmin içeriğini hafızasına alması. Bu sayede filmi yarıda bırsaksanız dahi kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Eğer sizde altyazılı film izliyorsanız ve yararlı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Perfect Movies'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,503
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?