PES 2017 Trial Edition

PES 2017 Trial Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz PES 2017 Oyunu

Konami tarafından hazırlanmış ücretsiz versiyonda keyifli anlar yaşamaya ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış PES 2017 Trial Edition oyununda ücretsiz olarak PES 2017 oyununu oynayabiliyoruz. Konami geçtiğimiz sene yine futbol serisinin ücretsiz halini bizlere sunmuştu. Bu versiyonda özellikler sizin de taktir edeceğiniz üzere kısıtlı. Asıl oyunda yer alan özelliklerin neredeyse sadece yüzde 15'yi falan bulunuyor. Yine de oyuncular PES League oyununa giriş yapabiliyor ve diğer oyuncularla maç gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Tek kişilik oyun modları dışında e-Spora yönelik olarak hazırlanmış olan bu versiyonda futbolun zevkini yaşayabiliyoruz. İnternet bağlantısı olmaksızın yan yana arkadaşlarınızla mücadele edebilmek için oluşturulmuş olan mod ücretsiz versiyonda da Gösteri maçı ya da Exhibition Match göster maçı yapabiliyorsunuz.

Ayrıca yetenek antremanları gerçekleştirebiliyorsunuz. Ücretsiz sürümün en önemli özelliği ise PES Ligi'ne giriş yapabiliyoruz bu lig internet üzerinden diğer oyuncularla oynayabiliyorsunuz. Diğer insanlara karşı mücadele ederek topladığınız puanlara göre sıralanıyoruz. 

PES 2017 Trial Edition oyununu oynamak için Steam hesabınızın bulunması lazım. Eğer bir hesabınız varsa indir tuşuna basarak oyunun ücretsiz sürümünü hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz. Ancak Steam hesabınız yoksa oluşturmanızı öneriyorum. Sadece bu oyun için değil diğer Steam oyunlarından da yararlanabilirsiniz. 

Genel olarak Konami geçtiğimiz senelerce de yapmış olduğu futbol oyunu serisinin PES 2017 için de ücretsiz halini yayınladı. Her ne kadar kısıtlı özellikler yer alsa da muhteşem bir futbol deneyimi sunmayı amaçlamış PES 2017 Trial Edition oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,807
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?