Photo Makeup Editor indir
Photo Makeup Editor

Photo Makeup Editor indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Fotoğraflara Makyaj Yapma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Photo Makeup Editor programı sayesinde fotoğraflara makyaj yapabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan Photo Makeup Editor programı içerisinde çeşitli araçlar bulundurmaktadır.

Fotoğraf makyaj uygulamasını yapmak Photo Makeup Editor programıyla oldukça kolay. İçerisinde çeşitli renk paletleri bulunduran program aracılığıyla fotoğraflarınıza ruj, allık, göz farı, pudra, rimel gibi çeşitli makyaj uygulamaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda kırışıkları azaltmak ve kaldırmakta mümkün. 

Elinizde bulunan fotoğrafların daha güzel görünmesi için kullanabileceğiniz Photo Makeup Editor programı basit bir arayüze sahip olup her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Özel bilgi gerektirmez. Fotoğrafa makyaj uygulamasını yapmak dışında saç rengini değiştirmeniz de mümkün. Fotoğrafın kontrast, parlaklık ve renk ayarları gibi çeşitli düzenlemeleri de kontrol edebilirsiniz. 

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan Photo Makeup Editor programı basit bir görünüme sahip olduğundan dolayı pek çok kullanıcıya kullanışlı gelecektir. Doğru bir şekilde makyaj araçlarını kullandığınız sürece iyi sonuçlar elde edebileceğinizi düşünüyorum. Eğer sizde kapsamlı bir makyaj programına gerek duyuyorsanız Photo Makeup Editor programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.91
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,094
HEMEN İNDİR (3.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?