Picture Cutout Guide Lite

Picture Cutout Guide Lite

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Fotomontaj Yapma Programı

Bilgisayarınızda Picture Cutout Guide Lite programını kullanarak profesyonel bir şekilde fotomontaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde çeşitli düzenleme işlemi yapabilmeniz adına farklı araçlar bulundurmaktadır. 

Bilgisayar konusunda acemi olan kullanıcılar bile rahatlıkla Picture Cutout Guide Lite programını kullanabilirsiniz. 

Sahip olduğunuz fotoğrafların arkaplanlarını değiştirmek ve kesme işlemini gerçekleştirebilmek adın Picture Cutout Guide Lite programını kullanabiliyorsunuz. 

Sade ve şık bir arayüze sahip olan program içeirsinde işlemleri gerçekleştirebilmeniz için eğitici bilgiler bulundurmaktadır. Bu sayede fotomontaj yapmaya başlamadan önce yapacağınız işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kırpma, döndürme, yazı ekleme, yeniden boyutlandırma gibi çeşitli araçların yer aldığı programda arkaplanda kişiler ve nesneleri ayırırken aynı anda efektler uygulamanız da mümkündür. 

Kontrast ve parlaklık ayarlama özelliklerinin yer aldığı program siler için daha güzelini yapmak için güncelleme işlemi sık sık gerçekleştiriliyor. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi popüler resim formatlarını destekleyen Picture Cutout Guide Lite programını denemek için sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
3.2.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,083
HEMEN İNDİR (4.15 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?