Playcast

Playcast

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows 10 Için Kablosuz Görüntü Aktarma Programı

Playcast uygulamasıyla Windows bilgisayarınız ve tabletinizdeki videoları, müzikleri kablosuz olarak televizyonunuzda görüntüleyebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayar ve tabletinizde izlediğiniz videoları, filmleri, dinlediğiniz müzikleri kablosuz olarak televizyonunuza aktarabilirsiniz. 

Gayet anlaşılır ve sade bir arayüze sahip olan Playcast  uygulaması DLNA, Apple TV, Chromecast gibi akıllı televizyonlarda çalışmaktadır. Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi kablolarla uğraşmadan yansıtabileceğiniz kolay ve pratik bir servistir. 

Medya dosyalarınızı sadece tek bir dokunuşla büyük ekranlı televizyonunuza yansıtmak için tek yapmanız gereken şey oynatıcı barında çıkan görüntü aktarma simgesine dokunmanız yeterlidir. Ses aktarımı ve görüntü aktarımı oalrak kullanabilirsiniz. Medya oynatıcısı olarak Playcast uygulamasını kullanabilirsiniz. Google Drive, Dropbox, OneDrive gibi bulut depolama servislerinde yer alan dosyalarınızı erişip dahili oynatıcıdan görüntülemeniz ise mümkün. Eğer sizde kablosuz olarak görüntü aktarmaya gerek duyuyorsanız Playcast'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Uygulamalar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
3,175
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?