Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Print Conductor
Çoklu Belge Yazdırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Print Conductor programı sayesinde elinizde bulunan belgeleri çoklu olarak yazdırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Print Conductor programı PPT, XLS, DWG ve daha birçok formatı desteklemektedir. 

Son derece sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. İşini yapmaya odaklanan başarılı bir program olduğunu söylemek mümkün. Hızlı bir şekilde işini gerçekleştiren Print Conductor programı yazdırılacak dosyalarınızı belirledikten sonra Çalıştır butonuna tıklamanıza gerek duyuyor. Yazınızı ayarlayıp Çalıştır butonu ile hızlı bir şekilde belgelerinizi yazdırabilirsiniz.  AutoCAD, TXT, WRI, RTF, HTM ve HTML dosyalarınızı yazdırmanıza imkan sağlayan Print Conductor programı yazdıracağınız dosyayı açan programın sisteminizde kurulu olması gerekiyor. Microsoft Word buna örnek diyelim.. 

Yazdırma işlemini yapmadan önce kontrol etmenize imkan sağlayan Print Conductor programı kolay bir kuruluma sahiptir. Program farklı belge türleri için tek bir arayüze sahiptir. 15 farklı dosya türünü otomatik olarak yazdırmanıza imkan sağlayan Print Conductor programını Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.9
BOYUT
13.03 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,510
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.