Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Process Hacker
Sistem İzleme Görev Yöneticisi

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Process Hacker programını bilgisayarınızda kullanarak açık kodlu işlem görüntüleyici işlemini gözlemleyebilirsiniz. 

Çok amaçlı, kolay kullanımlı hata ayıklama, sistem temizleme ve kötü amaçlı yazılımları tespit edebilmek için faydalanabileceğiniz güçlü bir hizmettir. 

Bilgisayarınızı yoğun olarak kullandığınız zamanlarda yardımcınız olacak olan Process Hacker programı ile sisteminizi izleyerek hangi işlemlerin gerçekleştiğini görüntüleyebilirsiniz. Görev yöneticisinin gelişmiş bir versiyonu olduğunu söylemek aslında yanlış sayılmaz. Windows'un kendi görev yöneticisinden memnun olmayan kullanıcıların seveceğine inandığım güçlü bir uygulamadır. Akıllı tasarımı ile bilgisayarınızın o anlık hızını ve öğeleri görmenize imkan sağlamaktadır. Güç seçeneklerini yönetmenize olanak sağlayan Process Hacker uygulama tüm bunlara ek olarak ayrı bir sekmede ağ ile ilgili olan bilgileri sunmaktadır. Hem sabit disk sürücüsücü hemde bilgisayarınızın o anki sistemi hakkındaki birçok işlemi çeşitli hizmetleri görüntüleyebildiğiniz gibi yönetebilirsiniz. 

Process Hacker programı sayesinde bilgisayarınızda şuan gerçekleşen işlemci ve hafıza kullanım hakkındaki bilgilere kod olarak erişebiliyorsunuz. Program yada işlemleri görüntüleyerek gereksiz veya zararlı olanları tespit ederek işlemleri kolay bir şekilde sonlandırabiliyorsunuz. Windows Görev Yöneticisine alternatif olarak sunulan Process Hacker programını denemenizi öneririm. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.33 R5590
BOYUT
1.84 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,213
GELİŞTİRİCİ
wj32
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.